Zápasy muži 2023/2024
- Muži
- Muži B
- Ženy
- Junioři
- Juniorky
- Dorostenci
- Dorostenci B
- Dorostenky
- Starší žáci U15
- Starší žáci U14
- Starší žákyně
- Mladší žáci
- Elévové
- Přípravka
- Mladší žákyně
Pohár Českého florbalu
3. kolo |
Pohár Českého florbalu
neděle 3.9.
Národní liga - východ
1. kolo |
Národní liga - východ
neděle 10.9.
od 16:00
MSH Havířov
2. kolo |
Národní liga - východ
neděle 17.9.
od 16:00
SH SPŠ Zlín
3. kolo |
Národní liga - východ
sobota 23.9.
od 18:00
SH ZŠ Mařádkova Opava
4. kolo |
Národní liga - východ
sobota 30.9.
od 17:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
5. kolo |
Národní liga - východ
neděle 8.10.
od 16:30
SH SPŠ Zlín
6. kolo |
Národní liga - východ
sobota 14.10.
MSH Havířov
7. kolo |
Národní liga - východ
sobota 21.10.
od 17:30
SH SPŠ Zlín
8. kolo |
Národní liga - východ
sobota 28.10.
od 18:00
SH Křenovice
9. kolo |
Národní liga - východ
sobota 4.11.
od 14:00
SH SPŠ Zlín
10. kolo |
Národní liga - východ
neděle 12.11.
od 17:00
SH Stars Třinec
11. kolo |
Národní liga - východ
sobota 18.11.
od 15:00
SH SPŠ Zlín
12. kolo |
Národní liga - východ
sobota 25.11.
od 18:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
13. kolo |
Národní liga - východ
sobota 2.12.
od 19:00
SH SPŠ Zlín
14. kolo |
Národní liga - východ
neděle 10.12.
od 16:00
SH SPŠ Zlín
15. kolo |
Národní liga - východ
pátek 15.12.
od 20:00
SH Gymnázium Šumperk
16. kolo |
Národní liga - východ
neděle 7.1.
od 15:00
SH SPŠ Zlín
17. kolo |
Národní liga - východ
sobota 13.1.
od 17:30
SH SŠIEŘ Rožnov p.R.
18. kolo |
Národní liga - východ
neděle 21.1.
od 15:00
SH SPŠ Zlín
19. kolo |
Národní liga - východ
sobota 27.1.
od 18:00
SH SK Start Přerov
20. kolo |
Národní liga - východ
sobota 3.2.
od 15:00
SH SPŠ Zlín
21. kolo |
Národní liga - východ
neděle 11.2.
od 17:00
SC Naparia Hranice na Moravě
22. kolo |
Národní liga - východ
sobota 17.2.
od 15:00
SH SPŠ Zlín
Čtvrtfinále 1. zápas |
Národní liga - východ
sobota 24.2.
od 18:00
SH SPŠ Zlín
Čtvrtfinále 2. zápas |
Národní liga - východ
neděle 25.2.
od 15:00
SH SPŠ Zlín
Čtvrtfinále 3. zápas |
Národní liga - východ
sobota 2.3.
od 18:00
SH Gymnázium Šumperk
Čtvrtfinále 4. zápas |
Národní liga - východ
neděle 3.3.
od 16:00
SH Gymnázium Šumperk
Semifinále-1. zápas |
Národní liga - východ
sobota 9.3.
od 19:00
MSH Havířov
Semifinále-2. zápas |
Národní liga - východ
neděle 10.3.
od 17:00
MSH Havířov
Semifinále-3. zápas |
Národní liga - východ
sobota 16.3.
od 18:00
SH SPŠ Zlín
Semifinále-4. zápas |
Národní liga - východ
neděle 17.3.
od 18:00
SH SPŠ Zlín
Semifinále-5. zápas |
Národní liga - východ
neděle 24.3.
od 17:00
MSH Havířov