Junioři zvládli derby se Vsetínem, vedoucím Troopers ale podlehli

V rámci prvního turnaje v novém roce se junioři ve Vsetíně střetli s vedoucími Troopers a domácím Vsetínem.

ZLÍN LIONS vs. TROOPERS 1:4 (1:1, 0:2. 0:1)

V prvním zápase začal lépe soupeř, který se ujal vedení. Ještě v první třetině srovnal Martin Macharáček. V dalším průběhu zápasu se projevila střelecká nemohoucnost juniorů, kteří sice měli spoustu střel, ale skóre navyšoval jen soupeř. Nepomohla ani dlouhá power-play na konci zápasu a z vítězství 1:4 se tak radoval soupeř.

Branky (asistence): Macharáček (Papazachariu)

FLORBAL VSETÍN vs. ZLÍN LIONS 4:6 (1:1, 2:4, 1:1)

Ve druhém zápase jsme od začátku viděli vyrovnaný florbal, kterému nechyběly emoce derby. Juniorům se podařilo gólově odskočit ve druhé třetině i díky využitým přesilovkám a náskok si udrželi až do konce zápasu. Navzdory čtyřem oslabením v poslední části hry vsetínští korigovali skóre už jen jedinou brankou na konečných 4:6.

Branky (asistence): David Farník, Ondřej Martinek (Kresta), Matěj Klímek (Kresta), František Tvrdoň (Martinek), Jiří Skopalík (Macharáček), Adam Nedbálek